Kokį butą pasirinkti

Butai su autonominiu šildymuPlanuojantiems pirkti naują butą, kyla begalė klausimų ir dvejonių. Pradedant nuo miesto, rajono ir vietos, baigiant išplanavimu pasaulio šalių atžvilgiu ir buto dizainu. Vis tik nemažai tokių dvejonių jau būna išspręstos iš anksto – jei gyvenate ir dirbate Klaipėdoje, kažin ar ieškosite buto Kaune. Kad ir koks gražus ar pigus jis bebūtų. Natūralu, jog buto vietą rinksitės pagal savo gyvenimo būdą – ne visi mėgsta gyventi senamiestyje, kaip ir kai kurie negali pakęsti buvimo toli nuo miesto centro. Bene daugiausiai dilemų sukelia pasirinkimas tarp senos ir naujos statybos butų. O kur dar tokios galimybės kaip autonominis šildymas, rakinamas garažas o gal iš vis privatus namas miesto pašonėje.

Šiais laikais patarimus apie nekilnojamo turto pirkimą, statybas, potencialias kainas dalina kas netingi. Vis geriausi patarėjai sau būsite jūs patys. Dažniausiai iš konsultantų pravartu išgirsti įvairių idėjų ar grėsmių, apie kurias pats galbūt net nepagalvotumėte. Štai pavyzdžiui, visi esame pripratę prie centrinio šildymo ir apie tai, jog labai populiarėja butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu nesame net girdėję. Toks žmonių pasirinkimas atrodo tikrai logiškai – galite ne tik pats pasirinkti sau komfortišką buto tempratūrą, nusistatyti šildymo sezono pradžios bei pabaigos datas, bet ir ženkliai sutaupyti palyginus su tuo, ką siūlo centrinio šildymo paslaugas teikiančios įmonės.

Žinoma, tiek ir butai su autonominiu šildymu, tiek ir kitokios alternatyvos turi savų minusų. Na pavyzdžiui – šildydamiesi patys jūs būsite atsakingi už šildymo sistemos veikimo, kurą, sistemos sureguliavimą bei priežiūrą. Tiems, kas nori ramaus gyvenimo bute su kuo mažiau bereikalingos buities, toks variantas nė iš tolo nebus patrauklus. Tad kiekvienu atveju reikėtų atidžiai klausytis, kokie nekilnojamo turto patarimai jums yra dalinami ir pernelyg tiesiogiai jų nepriimti.

Ko geriausias būdas pasirinkti tikrai jums tinkamą butą – pabandyti išsinuomoti ir bent kelis mėnesius pagyventi dominančioje vietoje, panašaus išplanavimo ar kitų jums įdomių parametrų bute. Nors iš pažiūros tik išmesite pinigus į balą, tačiau tokiu atveju galite pastebėti tai, apie ką pirkdami butą net nepagalvotumėte. Vis tik butas daugeliui yra viso gyvenimo didžiausias pirkinys, tad gerai apgalvoti, įsiklausyti į patarimus, pabandyti pagyventi kuo panašesniame bute stipriai rekomenduojama. Vien dėl to, jog po to nereikėtų stipriai gailėtis ar net skubėti pardavinėti naujo pirkinio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *