Kuomet namus reikia aprūpinti žaliuzėmis ir romanetėmis

Remontai, kaip hobis ar net laisvalaikio praleidimo būdas, visai nėra retas reiškinys Lietuvoje. Ypač tarp tų, kurie tai gali sau leisti. Turtingesni tautiečiai nevengia kartą per kelis metus perdažyti kambarių sienas, pasikeisti baldus, pasistatyti pertvarinių sienelių ir panašių dalykų. Mažiau turtingiems namų interjerą tenka keisti paprastesniais ir pigesniais būdais. Kadangi Kaunas nėra pats turtingiausias miestas, bent jau vidutiniškai, dauguma jo gyventojų interjero atnaujinimui renkasi romanečių ar žaliuzių pakeitimą, kartais užuolaidas keičia roletais arba atvirkščiai, na o vietoj stabilių pertvarinių sienelių renkasi paprastas širmas.  Paprastas, bet ne prastas, be jokios abejonės.
Žaliuzės, roletai, užuolaidosToks būdas – bene lengviausias norint atsinaujinti būstą. Paprasta širma gali vizualiai stipriai pakeisti svetainę ar dviejų vaikų miegamąjį. Užuolaidos gali suteikti net prabangos įspūdį, o tuo tarpu jų pakeitimas roletais – lengvumo ir erdvės. Į tokius žaidimus puikiai pasitelkiamos žaliuzės, roletai, užuolaidos, širmos, romanetės ir panašios detalės. Žinoma, visada galime atrasti ir praktiškąją to pusę – juk dažniausiai daiktus perkame, nes jų reikia, o ne vien dėl gražumo.

Kur ieškoti roletai, žaliuzių ir širmų

Jeigu jūsų gimtasis miestas yra Kaunas, turbūt puikiai žinote, jog geriausia vieta tam yra Romaneta. Jei dar nežinote, ką tik gavote puikią naujieną. Kita vertus, visada galime paieškoti ir savo mėgstamose vietose, pabandyti atrasti naujų, apsipirkti internetu ar net padaryti specialų užsakymą užuolaidų pasiuvimui ar roletų pritaikymui jūsų nestandartiniams langams. Žaliuzės ir roletai Kaune gali būti būti perkami tikrai įvairiose vietose, tačiau geriau už tai, ką gali pasiūlyti Romaneta, turbūt nebus lengva rasti.

Vis tik renkantis ir užuolaidas, ir romanetes, ir žaliuzes, ir roletus reikia arba turėti stiprų meninį pojūtį, arba į pagalbą pasitelkti dizainerius. Tokios detalės gana ženkliai gali pakeisti jūsų interjerą. Kaip ir paprasta širma. Ir juk visada norime, jog tas pasikeitimas būtų į gerą. Deja, be dizainerio tai pavyksta toli gražu ne visada. Tad šioje vietoje reikėtų bent jau paklausyti profesionalių specializuotos parduotuvės konsultantų komentarų. Žmonės, ilgus metus dirbantys šioje srityje, tikrai turės gerų patarimų. O jeigu jiems jūsų įtikinti dėl tam tikrų pasirinkimų nepavyks, visada galės pasiūlyti bent kelių interjero dizainerių kontaktinius telefonus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *