Perkraustymo paslaugos: kodėl svarbu išsirinkti profesionalus?

Perkraustymo paslaugos

Kuomet keičiate būstą, nusprendžiate atlikti generalinį būsto pertvarkymą, gali tekti pasinaudoti perkraustymo paslaugomis, tačiau ne visi susimąsto, kodėl perkraustymo paslaugos turėtų būti atliekamos profesionalų, o ne neaiškių tipų.

Garantijos yra garantijos

Nors dažniausiai niekas apie garantijas perkraustymo paslaugų užsakymo metu per daug nekalba, įmonės, teikiančios šią paslaugą, pagal nutylėjimą teikia garantiją, apdraudžia savo krovinius. Galų gale, iš įmonių, vykdančių savo veiklą tikrai oficialiai, kur kas lengviau išieškoti žalą, jei netyčia ji atsirastų, tuo tarpu neaiškūs vežėjai gali dingti kaip į vandenį ir nieko nebegalėsite padaryti. Ką gali žinoti, gal tokie dings ir su Jūsų kroviniais, ypač jei žinos vežą labai vertingus baldus ar techniką. Smulkmena iš pirmo žvilgsnio, tačiau garantijos yra garantijos, jos gali praversti.

Elgesys su kroviniu

Pervežimo įmonės patiria didelę konkurenciją, todėl tie, kurių paslaugų spektre yra perkraustymo paslaugos turi nertis iš kailio siekdami įtikti klientams, gauti rekomendacijų. Dėl šios priežasties su kroviniais beveik visuomet (kaip bebūtų gaila, pasitaiko ir labai neatsargių darbuotojų) elgiamasi lyg su savo. Skundai, neigiama nuomonė, negautos rekomendacijos – tai didelis nuostolis įmonei, tačiau menka problema dviem draugams, kurie perkraustymo paslaugą teikia savo laisvalaikiu iš neturėjimo ką veikti.

Mokesčiai sugrįžta

Perkraustymo paslaugų įmonės dažniausiai už kiekvieną valandą ar kilometrą prašo šiek tiek daugiau nei pavieniai vežėjai, tačiau ir mokesčių jos sumoka daugiau. Kai kurie vežėjai visai nemoka, su tokiais siūlome neprasidėti, nes būtent mokesčiai sugrįžta Jums ir Jūsų šeimai: iš sumokėtų mokesčių yra kompensuojamos Jūsų gydymo išlaidos, apmokamas mokslas Jūsų vaikams, tiesiami keliai, gerinama kita infrastruktūra. Taigi, jei šį kartą sutaupėte kelioliką eurų, tai dar nereiškia, kad nepraradote daugiau ilgalaikėje perspektyvoje. Pasisakome už sąžiningą mokesčių mokėjimą ir skatiname Jus prisijungti prie mūsų – nepirkite paslaugų iš tų, kurie mokesčių nemoka.

Moderni įranga pagreitina perkraustymą

Perkraustymo paslaugos dažnai apmokestinamos ne tik pagal atstumą ar daiktų kiekį, bet ir pagal kraustymosi laiką, tai yra, kuo ilgiau nešiojami daiktai, tuo daugiau teks atseikėti. Apie modernią įrangą galite pamiršti, jei pervežimo paslaugų teikėjas tuo užsiima mėgėjiškai, tuo tarpu profesionalų kompanijos investuoja į savo darbuotojų patogumą bei Jūsų laiką, tad kiek brangesnės paslaugos bendroje sąskaitoje gali būti netgi pigesnės.

Planuojate kraustytis? Gerai viską įvertinkite ir pasirinkite priimtiniausią Jums sprendimą bei geriausią kainos ir kokybės santykį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *