Remmers – ieškantiems kokybės

                 Remmers Remmers produkcija populiari ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ši firma užsitarnavo gerą vardą gamindama itin kokybišką produkciją nedidelėmis kainomis. Tad jei ieškote prekių remontui, ši produkcija gali būti vienas geriausių jūsų pasirinkimų.

 

 

Remmers sandarinimo medžiagos

Viena iš dažnai statyboje naudojamų medžiagų yra sandarinimo masė, Multi-Baudicht 2K. Ši sandarinimo medžiaga pasižymi itin geromis savybėmis. Ji yra itin tvirta ir elastinga, taigi netrūkinėja. Be to, ši medžiaga verta dėmesio dėl didelio atsparumo slėginiams vandeniui. Norint gauti atsparumą vandeniui, nereikia jokių stiprinančių konstrukcijų.

Kalbant apie sandariklio atsparumą, verta paminėti, jog ši sandarinimo medžiaga atspari ir tempimui bei spaudimui. O svarbiausia – ir UV spinduliuotei. Todėl šią sandarinimo medžiagą galima naudoti ir ten, kur ją tiesiogiai veikia saulės spinduliai. Tačiau ne per karštai – Multi_Baudicht 2K naudojamas nuo 5 iki 25 laipsnių temperatūroje.

Šiuo sandarinimo produktu galima sandarinti įvairius statinius. Šio produkto džiūvimas yra nepriklausomas nuo oro temperatūros ir drėgmės. Sandariklio fizinės savybės atitinka aukščiausius reikalavimus. Be to, sumažinus amoniako išskyrimą, produktą galima naudoti patalpų viduje išvengiant nemalonaus kvapo.

Lazūros ir medienos dažai

Remmers šiandien galima pasiūlyti ypatingą produktą – HK Lasur. Tai ir dažai, ir impregnantas, ir gruntas viename. Šiuo produktu galite namuose atlikti itin kokybiškus darbus, kur reikalingas didelis atsparumas.

HK lasur padeda apsaugoti medieną nuo uv saulės spindulių, taip pat nuo pelėsio ir dumblių. Priemonę galima naudoti ir namuose, dažai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl neturi nemalonaus kvapo. Greitai džiūvantys dažai užtikrina efektyvų darbą – per vieną dieną galima medieną nudažyti net dviem sluoksniais. To dažniausiai pilnai pakanka. Tris sluoksnius verta naudoti tuomet, kai mediena yra labai lygiai nuobliuota ar yra didelio tankio. Tokiu atveju sumažėja Remmers dažų gėrimasis ir trečias sluoksnis padidina atsparumą aplinkos poveikiui. Patogu tai, kad norint restauruoti seną medinį paviršių, jo nereikia nušlifuoti.

Džiūvimo trukme šie dažai itin pasižymi. Antrą sluoksnį galima dažyti praėjus vos keletui ar dviem valandoms po pirmojo dažymo. Tai dažymą daro tikrai greitu. Be to, praėjus šiam laikui, galima ne tik dažyti antrą sluoksnį, bet ir jau atlikti kitus konstrukcinius darbus, jei dažymas yra baigtas. Su greitai džiūstančiais dažais sutaupysite nemažai laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *