Kaip gauti kreditą

Greitieji kreditaiGreitieji kreditai ir paskolos pastaraisiais metais Lietuvoje labai išpopuliarėjo. Nors prieš krizės laikotarpį vargiai koks lietuvis galėjo įvardinti daugiau kaip vieną greituosius kreditus teikiančią įmonę, tačiau šiandien jų yra bent keliolika. Kreditą pasiimti galima net neišėjus iš namų. Pavyzdžiui, kreditai iš paskolose.lt teikiami internetu, tad jums nereikia nė kojos iš namų kelti, kad gautumėte kelis šimtus eurų kredito. Deja, kartais greitųjų kreditų paieška gali būti kebli dėl didelio pasirinkimo, tačiau net ir vienoje svetainėje galite matyti, kokios kreditus teikiančios įmonės kokias sąlygas siūlo skolinantis. Taip nesunkiai galite palyginti skirtingų įmonių teikiamas paslaugas ir pasirinkti įmonę, pagal jums geriausiai tuo metu tinkančias sąlygas.

                  Pavyzdžiui, skolinantis tik vieną kartą ir ateityje neplanuojant imti daugiau kreditų, verta pasinaudoti nemokamu pirmuoju kreditu, kurį siūlo ne vieną įmonė. Pasiėmę nemokamą kreditą, turėsite grąžinti tik tą sumą, kurią skolinotės ir nedidelį administravimo mokestį, tačiau nereikės mokėti jokių palūkanų, tad kreditą gausite praktiškai už dyką. Galbūt gali pasirodyti keista ir netgi įtartina, jog įmonės dalina paskolas už dyką, tačiau tame nėra jokios paslapties. Jei vieną kartą pasiėmėte kreditą iš vienos firmos, tad kitą kartą greičiausiai vėl skolinsitės ten pat. Kodėl? Ogi todėl, kad jau žinosite, kaip viskas veikia, bus paprasčiau ir patikimiau atlikti visus veiksmus, reikalingus gauti greitąjį kreditą. Nieko keisto, tiesiog paprastas marketingo triukas, kurį naudoją ne viena kreditus teikianti įmonė.

                  Ar greitiesiems kreditams taikomos luboms? Tikrai taip. Iš nedidelių kreditais užsiimančių įmonių negalėsite pasiskolinti tiek pinigų, kiek galite gauti iš banko imdami paskolą. Kreditų lubos paprastai siekia 1500 – 3000 eurų. Tiesa, verta žinoti ir tai, jog pirmojo kredito dydis paprastai dar labiau ribojamas. Kreditus teikianti įmonė pirma norės įsitinkinti, ar esate mokus ir patikimas klientas, todėl nerizikuos jums duoti kelių tūkstančių eurų jūsų nepatikrinę. Nenusiminkite. Kai tik grąžinsite pirmąjį kreditą, antrojo kredito suma galės būti gerokai didesnė. Taip įmonės apsidraudžia nuo nemokių klientų ir sumažina skolinimo riziką.

                  Kaip kreditą gauti tiesiog internetu per kelias minutes, nė neiškėlus kojos iš namų? Pasirinkite vieną iš svetainių, kur galite palyginti kreditų teikimo sąlygas, kad ir minėtą paskolose.lt. Čia rasite bent kelias skirtingas įmones. Galiausiai, išsirinkę vieną, galėsite pradėti kredito paraiškos teikimo procedūrą. Dažnai būna taip, jog reikia patvirtinti savo tapatybę kreditų bendrovei pervedant vieną euro centą. Tuomet, galite pasirinkti kokio dydžio kreditą ir kuriam laikotarpiui norite gauti. Dažniausiai iškart pamatysite, kokios yra apskaičiuotos palūkanos, administravimo mokestis ir matysite pilną sumą, kurią turėsite gražinti pasibaigus terminui. Viską tinkamai užpildę ir pažymėję, jog su sutarties sąlygomis susipažinote ir sutinkate, netrukus savo banko sąskaitoje pamatysite, jog gavote prašomą sumą pinigų. Galite džiaugtis! Tačiau nepamirškite, tų pinigų naudoti taupiai, vis tik kreditą su palūkanomis reikės grąžinti. Dažniausiai tai vyksta darant mėnesines įmokas kreditus teikiančiai įmonei.

                  Kartais nutinka taip, kad turite gana ilgalaikį kreditą ir sutarties sąlygos jums pasidaro nebepalankios. Pamatėte, jog iš kitos kreditų bendrovės galite gauti kreditą gerokai palankesnėmis sąlygomis ir tiesiog jums nebeapsimoka turėti reikalų su ankstesniąja bendrove. Neskubėkite pereiti. Galbūt įmonė, suteikusi jums kreditą, sutiks pakeisti sutarties sąlygas jūsų naudai ir jums nereiks bėgti į kitą įmonę. Jei sutarties keisti nenorima, galimas kredito refinansavimas. Tai yra, pasirašysite sutartį su kitu kreditoriumi, kuris sutiks sumokėti jūsų senąjį kreditą su visomis palūkanos, jei sudarysite su juo sutartį. Tai yra, turėsite grąžinti pinigus su palūkanos, tačiau palankesnėmis sąlygomis. Šiuo metu tai dažnai taikoma praktika. Taip pat tai labai naudinga turint daug kreditų iš skirtingų įmonių ir tiesiog nebesusitvarkant toje painiavoje. Perleidžiate savo įsiskolinimus kreditoriui ir jums lieka tik viena sutartis ir viena įmonė, kuriai reikia mokėti įmokas. Turėkite omenyje, kad ne visos kreditus teikiančios bendrovės siūlo ir refinansavimo paslaugas. Todėl kartais teks apsiriboti vos keliais skirtingais pasiūlymais ir išsirinkti vieną. Svarbu, kad naudotumėtės patikimo kreditoriaus paslaugomis ir visuomet atidžiai perskaitytumėte sutartį. Tik tai apsaugos jūsų pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *