Lizingu perkami įvairūs daiktai

Lizingas jau seniai tapęs įprasta prekių ir netgi paslaugų įsigijimo forma, tačiau dalis žmonių vengia pasinaudoti finansavimo paslaugomis ir apsieina be brangesnių pirkinių, kuriems pritrūksta santaupų.

Automobilių lizingas

Automobilių lizingas yra ypač populiari ir paklausi paslauga, kadangi taip galima įsigyti naujesnį automobilį, atsisakyti savo seno ir nuolat gendančio ar sugedus jam greičiau įsigyti kitą, kuris bent keletą metų tarnaus be didesnių problemų. Kaip bebūtų, automobilių lizingas yra greita ir, sąlyginai, nebrangi išeitis, kuomet reikalingas automobilis.

Lizingu transporto priemones perka tiek fiziniai asmenys, tiek ir įmonės, kadangi naujas automobilis ne tik komfortas ir patikimumas, bet taip pat ir didesnis prestižas, geresnis įvaizdis, kuris, neretai, gali būti ypatingai svarbus, ypač dirbantiems su aukšto lygio klientais, partneriais.

Buitinė technika

Bene dažniausiai išsimokėtinai (lizingu) perkama buitinė technika. Sugedo šaldytuvas? Kurgi dėsiesi, būtina čia ir dabar pirkti naują, o jei nėra santaupų – lizingas tampa puikia išeitimi. Prieš svarbius sporto renginius dažniau įsigyjami televizoriai, vasarą nemažai įvairios kelioninės technikos (nešiojamų šaldytuvų, grilių ir kt.) perkama išsimokėtinai ir t. t.

Laikrodžiai irgi perkami

Laikrodžiai – stiliaus detalė, ypač svarbi vyrams. Deja, dažnai linkstama pataupyti, tačiau protingi žmonės, siekiantis greičiau kilti karjeros laiptais ar siekiantys didesnės sėkmės versle investuoja į laikrodžius ir perka juos išsimokėtinai. Štai pavyzdžiui dizainerio Michael Kors laikrodžiai išsimokėtinai atsieina vos po kelioliką eurų per mėnesį, tuo tarpu aukščiausios klasės Omega laikrodžiai kainuoja daugiau nei automobilis salone, tad tokius sau leidžia tik VIP klientai, dažniausiai taip pat perkantis išsimokėtinai. Na, tik vienetai gali sau leisti šimtus tūkstančių išleisti iš santaupų laikrodžiui.

Lizingo populiarumą lemia noras turėti dabar, o ne taupyti, laukti. Sutikite, jog lengviau yra sumokėti įmoką ir tuomet verstis, taupyti, nei atsidėti tokią pat sumą į taupyklę ar atsarginę taupymui skirtą banko sąskaitą. Kuomet neturi – nesinori, o kai turi – akis bado, tad ir išsileidžia taupomi pinigai netyčia greičiau nei planuota ir visai ne tam kam planuota. Lizingas Jus gali nuo to apsaugoti, visai nesvarbu, kalbame apie smulkesnius pirkinius kaip Michael Kors laikrodžiai ar apie visai naują automobilį iš įgaliotojo atstovo salono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *