Ką apie jus pasako sapnai?

Sapnuoti miegant lovojeAtėjus vakarui, visi einame miegoti, taip sakant, pasineriame į sapnų pasaulį, kuriame prabūname bent kelias valandas. Iš tiesų, sapnuojame įvairiausius sapnus. Mokslininkai sako, kad mes visi sapnuojame ir labai daug, tačiau daugelio sapnų visai neprisimename. Na, patys to nepatikrinsime, tad belieka pasitikėti tą išmanančių žmonių žodžiais.

                  Sapnai būna spalvoti. Tikrai. Nors kai kurie žmonės teigia, kad sapnai nėra spalvoti, tačiau labai lengva yra prisiminti bent vieną savo sapną, kuriame tikrai matėte spalvas. Ar tos spalvos turi kažkokią reikšmę? Galbūt taip, galbūt ir ne. Tą gali pasakyti tik sapnininkas. O jį rasti internete labai nesunku. Galite išbandyti kad ir šią svetainę www.sapnu.lt.  Juk sapnuojame visi, tad sapnininkų yra apstu, kad jie patenkintų kiekvieno žmogaus poreikius.

                  Bet ar mokate naudotis sapnininku? Iš tiesų, tai nieko sudėtingo, tiesiog susirandate tai, ką sapnavote ir pažiūrite, ką tai galėtų reikšti. Tiesa, ne visiems sekasi ieškoti sapnų reikšmių. Jei užstrigote ir negalite rasti konkretaus žodžio, prisiminkite savo sapną, gal iš tiesų ne tas žodis yra svarbiausias? O gal žodis turi sinonimų, kuriuos taip pat galite išbandyti ieškodami sapnų reikšmės. Išbandykite įvairius žodžius, atraskite tai, kas iš tikrųjų jūsų sapne yra svarbu ir suraskite šio sapno reikšmę. Jei nesiseka pradžioje, tiesiog labiau pasistenkite ir netrukus jau galėsite džiaugtis savo paieškų rezultatais.

                  Kai kurie žmonės abejoja, ar tikrai sapnai kažką reiškia. Apskritai, kas sugalvojo sapnininkus? Kas tie žmonės, kad gali aiškinti kitiems, ką reiškia vienas ar kitas sapnuotas dalykas? Kodėl reikia jais tikėti? Iš tiesų, į šiuos klausimus tvirtai atsakyti negali niekas. Tiesiog tikima arba ne. Dažniausiai sapnų reikšmėmis tiki moterys. Galbūt todėl, kad jos apskritai labiau linkusios tikėtis į mistiškus ir logiškai nepaaiškinamus dalykus. Tačiau tame nėra nieko blogo. Jei sapnai iš tiesų kažką reiškia, tai moterys gali būti visiškai teisios, besistengdamos išsiaiškinti, ką reiškia jų praeitą naktį sapnuoti sapnai.

                  Kartais sapnai būna labai aiškūs ir jums nė nereikia sapnininko, kad galėtumėte patys paaiškinti savo sapną. Kita vertus, daug sapnų tiesiog atrodo bereikšmiai. Galbūt taip ir yra. Juk kartais tiesiog jaudinamės dėl kitą dieną vyksiančių įvykių, kelionių ar dar kažkokių reikalų ir juos sapnuojame. Ir tai visai nereiškia, kad jūsų sapnas išsipildys. Iš tiesų, sapnininkas čia nepadės. Jūs tiesiog savo jauduliu siunčiate pasąmonei signalus ir ji tai atkartoja jūsų sapnuose. Tad nesivarginkite ieškodami reikšmės sapnininke, nes greičiau tai tiesiog reiškia jūsų jaudulį ir nieko daugiau.

                  Jei kartais sapnuojate ne visai malonius sapnus, tai gali būti tiesiog nekokybiško miego pasekmė. Tiesiog pasirūpinkite, kad miegotumėte gerai. Visų pirma, išvėdinkite kambarį, gerai pasiklokite lovą. Be to patartina bent porą valandų prieš miegą nevalgyti. Bent jau nevalgyti sunkiai virškinamų maisto produktų, kurie apkrauna skrandį. Be to, stenkitės laikytis miego ritmo ir netrukus pamatysite, kad išsimiegate geriau, o jūsų sapnai tapo ramesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *