Kelionės po Lietuvą nėra brangios

Atostogauti aktyviai nori dauguma, tačiau neretai kelionės asocijuojasi su nemenkomis išlaidomis. Bet ar tikrai būtina leisti į keliones po tolimus kraštus? Mes manome, kad ne – kelionės po Lietuvą tikrai nėra brangios, o emocijų ir nuotykių galima patirti tikrai nemažiau nei vykstant į užsienį.

Vienas iš kelionių būdų – žygiai. Tai ir poilsis nuo protinės veiklos, ir mankšta kojoms, ir buvimas gryname ore, ir, dažniausiai, puiki kompanija. Be to, didelė dalis žygių yra nemokami arba kainuoja simboliškai – po keletą eurų, už kuriuos gaunama vedlio paslauga ar net maitinimas. Įdomūs žygiai kartais vyksta ir visai šalia Jūsų namų, tad nereikia niekur toli vykti.

Kelių dienų žygiai – sudėtingesnis renginys tiek fiziškai, tiek ir finansiškai, tačiau dažnai tai vis tiek pigiau nei kelionės su kelionių organizatoriais. Be to, daugiau efektyvių nuotykių, prisiminimų ir įsimintinų akimirkų. Tokio žygio metu teks prisiminti ir turimus išgyvenimo įgūdžius, ir gerai apgalvoti savo kelionės daiktus – kiekvienas papildomas gramas guls ant Jūsų pečių ir sulig kiekvienu kilometru tas gramas gali atrodyti sunkesnis.

Kelionės po Lietuvą gali būti ir ne tik žygiai. Aplankykite Lietuvos pilis, dvarus, pasidomėkite muziejais, kurie supa Jus. Galite maloniai nustebti – jų tikrai labai daug ir labai įvairių, tereikia nepatingėti pajudėti ir apsilankyti vieną kartą viename, kitą kartą kitame – veiklos turėsite ilgam. Be to, daugėja muziejų, kuriuose ne tik eksponuojama, bet ir integruojama, tai yra, naudojamos inovatyvios sistemos, leidžiančios dar geriau pajusti, įsijausti ir sužinoti – tai patinka ir suaugusiems, ir vaikams.

Organizuojamos kelionės po gimtą kraštą – jau brangesnis malonumas, tačiau čia gausite daugiau komforto, daugiau žinių iš gidų. Tokias keliones siūloma rinktis vyresniems žmonėms, šeimoms su vaikais (atitaikius tinkamą maršrutą ir sudėtingumą).

Nepriklausomai nuo pasirinkto kelionės tipo, ar tai būtų žygis pėsčiomis, ar kelionė dviračiu, ar ekskursija autobusu, nebrangią kelionę rasti tikrai lengva ir tai gali būti puikia Jūsų laisvalaikio praleidimo forma.

Rekomenduojame pradėti nuo mažų laisvalaikio kelionių, kurios perauga į puikias tradicijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *