Kipro salos pagundos

LarnakaKodėl Kipro sala yra tokia populiari tarp lietuvių turistų? Ne paslaptis, kad taip yra dėl pigių skrydžių iš Vilniaus. Viena pigiausių oro linijų bendrovių kasmet iš Lietuvos skraidina daugybę turistų į Kiprą, kur jie aplanko Larnaką, Limasolį ir kitus miestus. Tačiau ar vien tik miestai traukia lietuvius čia pailsėti? Kuo įdomi ta Larnaka ir ką joje veikti? Iš tiesų, ne kiekvienas keliaujantis į šią salą atsakytų į tokį klausimą. Kadangi Kipras yra pietų Europoje, Viduržemio jūroje, žmonės ten keliauja dėl… šilumos ir poilsio prie šiltos jūros. Ką čia galima nuveikti ir ko nevalia praleisti, jei jau atvykote tiek kilometrų?

                 Visų pirma, pakalbėkime apie populiariausią Kipro salos pagundą – paplūdimius. Jų čia yra gausybė, tereikia nueiti, atsigulti ant smėlio ir mėgautis saule! Tik nepersikaitinkit! Nepamirškite, kad šalia jūsų yra įšilęs Viduržemio jūros vanduo (jei atkeliavote ne žiemą) ir būtina jį išbandyti! Ir nebūtinai tik maudantis! Jei esate Larnakoje ar kitame kurortiniame mieste, netrukus pastebėsite, kad prie vandens čia siūloma daugybė pramogų. Tai nardymas, pasiplaukiojimas valtimis, įvairiausios pramogos ant vandens. Jei tik mėgstate vandenį (gal anksčiau jo nemėgote tik dėl to, jog Baltijos jūra jums per šalta?), būtinai išbandykite bent vieną iš siūlomų atrakcijų ir namo galėsite parsivežti daugybę puikių įspūdžių, kuriais pasidalinsite su draugais! Žiūrėkit, kitais metais ir jie jau atostogaus Kipro saloje.

                  Be abejo, Kipro istorija skaičiuojama ne vieną šimtmetį. Todėl, kai lankysitės šioje saloje, išeikite ir pasivaikščioti po miestus. Štai Larnaka siūlo aplankyti bažnyčias, mečetes, muziejų, beje, netoliese galima pamatyti ir druskos ežerą, kuris sutraukia nemažai turistų. Na o Limasolyje galėsite pamatyti pilį, taip pat aplankyti muziejus, pasigrožėti miesto ir skulptūrų parkais, taip pat užeiti ir į zoologijos sodą. O ką jau ir kalbėti apie abiejuose miestuose esančius barus, kavines, kur virte verda naktinis gyvenimas! Pasiimkite kokį vietinį kokteilį, užsisakykite vietinio maisto su jūrų gėrybėmis ir mėgaukitės atostogomis! Prisiminkite, juk čia skridote kelias valandas ir nenorite tuščiai leisti laiko. Kam grįžti į salą, kurioje jei esate buvę? Todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės salos teikiamais malonumais ir pasinerkite į juos stačia galva, kad turėtumėte, ką prisiminti ir galėtumėte pasakyti, kad nuveikėte viską šioje saloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *