Netradicinis poilsis Gran Kanarijoje

gran kanarijaĮvairūs įdomesnių ir net keistesnių atostogų būdai vis labiau traukia žmonių dėmesį. Jei seniau pakakdavo savaitės pragulėjimo smėlyje viešbučio teritorijoje, vėliau atsirado didelė mada vaikščioti po muziejus ir kitas lankytinas vietas, tai dabar kelionių tikslai patapo dar įvairesni. Žmonės stengiasi nepasiduoti tradicinių atostogų bangai ir net keliaudami į tokias tolimas vietas kaip Gran Kanarija ar kokia kita Kanarų sala stengiasi tenai rasti laiko ir tai, kuo jie gyvena kasdien. Kažkam tai gali būti žvejyba, kažkam kasdieninis važinėjimas dviračiu, maratonų bėgimas, o gal tiesiog siekis per atostogos svečioje šalyje aplankyti kuo daugiau teatrų spektaklių.

Kai kada net pačių kelionių idėja būtent nuo ir prasideda – jūsų hobis jus nuveda į tolima salą, ir jau prie to jūs bandote prijungti ir tradicinio poilsio elementų, tokių kaip pagulėjimas paplūdimyje ar vieno kito muziejaus aplankymas. Apie ką kalbu puikiai supranta pavyzdžiui aktyvūs įvairių maratonų dalyviai. Sportininkai mėgėjai, tikrai sergantis savo sporto liga, dėl tų trijų valandų sunkaus bėgimo nevengia ne tik skristi ar važiuoti į arti esančias vietas, šalis ir jų sostines, bet net į kitus žemynus. Rečiau, bet taip elgiasi ir kokių nors koncertų mėgėjai, netgi teatrų fanatai. O jei jau dėl kokio nors priežasties atsiduriate Kanaruose, čia galima pasiimti ir savo šeimą ir pasilikti dar kelioms dienoms.

Žinoma, kartais tokie hobiai sukuria aibę įvairių kelionių, tačiau be savo bėgimo, spektaklio ar koncerto jūs daugiau toje šalyje ar regiono nieko ir nepamatote. Taip jau būna. Kai hobis ir taip atima daug laiko, tai ir atskridę kur nors prabėgti maratono stengiatės čia neužsibūti ir greičiau grįžti pas šeimą. Kartais ir tokios nuostabios vietos kaip Ispanijos Gran Kanarija lieka visai nepamatytos, nepažintos. Kita vertus, gal taip ir teisinga – jei jau esate tikras savo pomėgio maniakas, galbūt jokių tradicinių lankytinų objektų jums nė nereikia. Atvykstate, darote tai, ir keliaujate laimingas namo pamiršęs visas tas standartines nuobodybes kaip muziejų lankymas ar pažiūrėjimas į kokią nors bažnyčią. Džiugu, kad žmonės vis dažniau išgirsta tikruosius savo poreikius ir juos pildo, nebekreipdami dėmesio į artimųjų kritiką, jog pabuvęs Londone jūs net garsiojo Big Beno nepamatėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *