Pigios, bet geros atostogos

MalagaNors keliaujame vis daugiau ir daugiau, vis labiau atrasdami tiek įvairius pasaulio kampelius, tiek ir keliavimo būdus, tačiau vis dar nemažą dalį draugų ir pažįstamų net nuo minties pakeliauti po užsienį atbaido kainos. Dažnai toks kainos būna pusiau išgalvotos, arba gandais paremtos, gerokai nutolusios nuo realybės. O jau tikrai geros ir pilnavertės atostogos įsivaizduojamos kaip tikrai brangus malonumas, kurį sau leisti tik turtingieji. Žinoma, viskas priklauso nuo kiekvieno poreikio. Tačiau pagrindiniai gerų atostogų atributai – geras poilsis ir nauji stiprūs įspūdžiai toli gražu ne vien su pinigais susiję, kartais jie netgi labai nutolę. Kiek pasukus galvą, labai įdomiai pailsėti ir atrodytų tolimoje saulėtoje Ispanijoje, kur nors Malagos regione, po palmėmis ir su vyno taure rankoje. Žinoma, kainuoja ir tokia kelionė, tačiau toli gražu ne taip jau ir baisiai daug.

Ko gero pigiausias būdas pakeliauti po pasaulį yra savarankiškos kelionės. Sugebėjimas patiems susirasti pigesnius skrydžius, rezervuoti pigų viešbutį kur nors toliau nuo pagrindinių srautų ir pakeliauti vietiniu transportu ar nuomotu automobiliu leidžia tikrai nemažai sutaupyti ir pamatyti net daugiau, nei galėtų pasiūlyti viena iš daugelio kelionių agentūrų. Ir Ispanija, ir Malaga šioje vietoje – jokia išimtis. Ypač pigu jei keliaujate kokių keturių draugų kompanija – tuomet automobilių nuomos kainos pasirodys išvis juokingas, kai už dieną teks susimesti vos po kelis eurus. O galimybės aprėpti regioną, kuriame ilsitės, turint automobilį – išties beveik neribotos. Kur kas pigesni ir keturviečiai apartamentai, tad ir šioje vietoje susitaupo ženkli suma.

Na o tie, kurie nori taupyti bet kokiais būdais, Ispaniją sugeba pasiekti vos už kelioliką eurų kainuojantį skrydžio bilietą, sėkmingai išsimiega pas svetingus vietinius ar palapinėje, po lankytinas vietas keliauja arba autostopu, arba nebrangiais vietiniais autobusais, na o maistas juk kainuoja ne kaži kiek daugiau nei kad namuose. Žinoma, toks kelionių pobūdis jau reikalauja ši tą paaukoti, visų pirmą – savo laiką. Juk automobiliu galima apvažiuoti kur kas daugiau nei bandant keliauti pakeleivingomis mašinomis. Tačiau toks keliavimas gali atnešti ir kur kas daugiau netikėtų nuotykių, kurie ilgam išlieka atmintyje. Tad norint keliauti, pamatyti, kas ta Malaga ar net visa Ispanija, reikia imti skaičiuoti ir planuoti, išdrįsti ir bandyti, ir tik tuomet paaiškės, jog kelionių agentūros siūlomą kelialapį už penkis šimtus eurų laisvai galima atpiginti net du ar tris kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *