Baidarės Vilniuje – puiki pramoga sostinėje

Baidarių nuoma

Baidarių nuomaBaidarės Vilniuje yra puikus pasirinkimas ieškantiems pramogų Vilniuje. Tai yra galimybė pasimėgauti pramogomis neišvykstant iš sostinės, tačiau tuo pat metu pailsint nuo miesto šurmulio, greito gyvenimo ritmo ir kitų civilizacijos sukeliamų diskomforto situacijų. Siūlomi plaukimai Vilnele ir Nerimi, kiek rečiau Voke.

Nors baidarės Vilniuje nėra labai retai sutinkama priemonė, ji pritraukia nemažai dėmesio iš aplinkinių, daugumai, ypač atvykusių iš kitų didelių miestų, gali atrodyti keista, kad baidarės plaukioja vienoje plačiausių Lietuvos upių greta laivų. Visgi, tai gana saugu ir įdomu.

Rinktis plaukimą baidarėmis sostinėje verta daugybei skirtingų žmonių. Tai ir puiki plaukimo priemonė šeimoms su vaikais, ir vyresniems žmonėms, ir tiems, kurie išmėginę ne vieną dešimtį maršrutų visoje Lietuvoje.

Neris – plati, srauni upė, kurioje baidarę valdyti gana paprasta net ir neturint daug patirties. Tuo tarpu Vilnelė gerokai siauresnė, vingiuotesnė, reikalauja daugiau pastangų, o kur dar nusileidimai Belmonto kriokliais. Tai įdomi upė, labiau tinkama ne ramiam poilsiui, o ekstremaliam plaukimui. Ieškote nuotykių? Jums kaip tik!

Nemažai žmonių, kurie išmėgino baidares Vilniuje teigia, kad tai visai kitokia patirtis nei plaukiant kur nors Aukštaitijos miškuose. Visų pirma, tai persipynusi civilizacija ir laukinė gamta, tylą perskrodžiantys besileidžiantys lėktuvai ar greta upės vingiuojančiu keliu pravažiuojantys automobiliai. Čia pat čiulba paukščiai, antys moko savo mažylius plaukioti. Staiga už posūkio atsiveria tiltai, prasideda tikras miestas, sutinkami laivai, daugėja žmonių ir pastatų paupyje. Plaukiantys ne iki Baltojo tilto staiga vėl įplaukia į ramybę, kuri supa plaukiant palei Vingio parką ir vėl civilizacija su gamyklomis ir kitais didžiuliais pastatais. Po kelių kilometrų civilizacija išnyksta ir galima plaukti iki pat Kernavės ar dar toliau – priklausomai nuo Jūsų galimybių ir užsispyrimo.

Plaukimas baidarėmis Vilniuje – įdomi pramoga, kurią siūlome įvairiems žmonėms, norintiems paįvairinti savo gyvenimą, įkvėpti gryno oro, pamatyti kitokį Vilnių ar tiesiog gerai praleisti laiką smagioje draugų kompanijoje. Nieko nėra geriau už smagias akimirkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *