Fotografija vestuvėse tikrai svarbi

https//www.fototakas.ltVestuvės daugeliui yra viena didžiausių gyvenimo švenčių. Kai kurie stengiasi švęsti kuo „rimčiau“, išsinuomodami pilis, sukviesdami šimtus svečių, samdydami kelis fotografus ir filmavimo operatorius net su apšvietėjais. Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie į patį vestuvių šventimą žiūri labai paprastai – formalų įvykdymas, trumpas pasėdėjimas kavinėje su tiek žmonių, kiek telpa prie vieno staliuko, ir štai viskas. Jokių fotografų, varginančių šokių paryčių ir kitų formalumų. Tai – kraštutinumai, ir geriausiai turbūt būtų rinktis ką nors per vidurį.

Ko gero dažniausiai jaunavedžiai to viduriuko ir ieško. Kas tas tikrasis viduriukas labai padeda nuspręsti ir finansai – pamačius sąskaitas už visas vestuvių paslaugas galima gana greitai norėti viską supaprastinti. Ir kai kartais atsisako svarbiausių dalykų, pavyzdžiui – vestuvių fotografijos. Paprašo kokio nors draugo mėgėjo, kad padarytų kelis kadrus, ir mano, jog to užtenka. Dažniausiai viskas būna kur blogiau, nei galima tikėtis.

Draugas, nepratęs fotografuoti vestuvių, tikrai gerų rezultatų kažin ar pasieks. Jei jus tenkina dokumentinė fotografija – kodėl gi ne. Bet dažnai būna taip, jog būtent fotografijai, o gal net filmavimui taupę jaunavedžiai po kelių ima dėl to stipriai gailėtis. Nes jie nori turėti daugiau vestuvių atsiminimų, nei tik santuokos liudijimas ir pavardė pase. Draugo darytos nuotraukos atrodo tragiškai ne tik apšvietimo ar technikos trūkumų – dažniausiai jose nerasi jokios idėjos, jokios nuotaikos. Juk jis, ne taip kaip profesionalus vestuvių fotografas, nepagalvos jūsų poros nuotraukai išstatyti ypatingo peizažo fone, nuplaukiant valtelei, nesugebės pasakyti, kur geriau laikyti rankas, kur žiūrėti ar kaip pasukti smakrą. O tokios smulkmenos vestuvinėse nuotraukose daro stebuklus. Tad geriausia nepagailėti pinigų tikram vestuvių fotografui, pavyzdžiui iš https://www.fototakas.lt.

Juk tai – jūsų šventė. Tad rizikuoti neturėti net pagrindinio vestuvių atsiminimo ir simbolio – nuotraukų, tikrai nevertėtų. Beje, planuojant vestuves, verta atkreipti dėmesį, kad vestuvių fotografija ir vestuvinė fotosesija ir gana skirtingi dalykai. Pirmoji labiau susijusi su dokumentiniu šventės įamžinimu, na o antrojoje jau kuriamas menas, perteikiami jausmai, jūs patampate tarsi modeliais ir kartais tikrai sunkiai dėl gerų nuotraukų. Tad pasiruoškite tam, o svariausia – apskritai norėkite to. Be abejo, apie visus procesus, detalius planus ir net tikslias vestuvių vietas tiek jei švies saulė, tiek jei ir lis lietus, aptarkite su fotografu – kelių valandų derinimai, vietų apžiūrėjimas kartu tikrai nepakenks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *