Kaip miegoti kelionėse

Sapnų reikšmėsJei mėgstate keliauti pigiai, nešvaistydami pinigų, tikrai susiduriate su situacijomis, kai reikia išsimiegoti, tačiau tam sąlygos nėra pačios tinkamiausios. Dažnai būna nepatogu, triukšminga ar per šviesu. Keliaujant pigiai miegoti tenka autobusuose, lėktuvuose, automobiliuose, oro uostose, pakrūmėse, miškuose ar paplūdimiuose. Tačiau, kad kelionė būtų ne tik pigi, bet ir maloni, reikia išsimiegoti. Tad kaip gi tą padaryti tokiose sąlygose, kai atrodo, jog užmigti neįmanoma? Arba vos pradeda lysti į galvą koks sapnas ir iš karto esate pažadinami?

                  Miegas yra ypatingas tuo, jog miegodami nieko nejaučiame. Vadinasi, norint gerai išsimiegoti, reikia atjungti kuo daugiau pojūčių. Visų pirma, kas dažnai trukdo užmigti, tai šviesa. Kai kurie žmonės niekaip negali užmigti, jei yra per šviesu, o jei ir užmiega, tai nuolat pabunda. To galima išvengti. Žinoma, paprasčiausias variantas yra miego akiniai, tačiau kas nori į kelionę imti papildomą daiktą, kuris ne tik užima vietos, bet ir prideda šiek tiek svorio? Vietoj miego akinių, galite panaudoti bet kokį drabužį, svarbu tik kad jis netrukdytų kvėpuoti. Be to, jei įmanoma, rinkitės miegojimui vietą, kur kuo mažiau mirgėjimo ir šviesos šaltinis pastovus. Jei išeina, ieškokite kampo, pavyzdžiui, oro uoste, kur šviesa kuo blankesnė.

                  Kai kurie žmonės mano, kad sapnai kažką reiškia ir todėl sapnų reikšmės yra dalykas, kurį verta paskaitinėti. Tačiau ne visi žino, kad blogi sapnai dažnai sapnuojami vien dėl nekomfortiško miego. O kad miegas būtų komfortiškas, reikia ne tik vengti šviesų, bet taip pat ir garsų. Tarkime, miegate oro uoste. Naktį žmonių gal ir nebus, tačiau kas kažkiek laiko išgirsite pranešimą, jog nepaliktumėte daiktų be priežiūros. Tai itin trukdantis miegoti dalykas. Ką galite padaryti? Arba naudoti ausų kištukus arba… ausines. Pasileiskite mėgstamą muziką ir kelias valandas galėsite pamiegoti. Jei norite tik užmigti, bet ne klausyti miegant muzikos, išmaniajame telefone rasite nustatymą automatiškai išjungti muziką po pasirinkto laiko tarpo.

                  Jei tenka miegoti autobuse ar automobilyje, bene geriausias tam dalykas yra kelioninė pagalvėlė. Turbūt pastebėjote, kad sėdint sunku užmigti vien dėl to, kad nėra kur padėti galvos, o ji gi ir sveria nemažai! Išbandykite kelioninę pagalvėlę ir pamatysite, kad galvą laikyti gerokai patogiau ir nereikalauja tiek daug pastangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *