Kaip paprasčiau užsisakyti picą

Picos gaminimas ir pristatymasTie, kurie mėgsta į namus užsisakyti picą, tikriausiai kartais patiria šiokių tokių su tuo susijusių sunkumų. Kaip tiksliai telefonu ištarti įmantrų picos pavadinimą, kaip nupasakoti pristatymo vietą, jeigu reikia privažiuoti tikrai kaip nors painiai, kaip būti tikriems, jog užsakant šešias skirtingų dydžių ir skirtingų rūšių picas tikrai gausite tai, ko norėjote. O jei ir gausite – ar tikrai jas atskirsite vieną nuo kitos.

Kartais nemalonios painiavos įvelia ir nevisai aiški picų pristatymo tvarka ir to kaina. Daugelis picerijų siūlo nemokamą pristatymą nuo tam tikros užsakymo sumos. Tad tenka skaičiuotis, kad galbūt jums bus pigiau papildomai užsisakyti kokio nors padažo ar skardinę gėrimo ir pasiekti tą reikiamą sumą nei tiesiog susimokėti. Mažiau patyrę picų į namus mėgėjai  dažnai jaučiasi nepatogiai nežinodami, ar duoti arbatpinigių picų pristatytojui. Šiuo klausimu Lietuvoje dar nėra nusistovėjusios aiškios tvarkos, tačiau būkite tikri, jog gaudami arbatpinigių nieko tikrai nenuliūdinsite. Greičiau atvirkščiai. Tad galima tiesiog nerizikuoti.

Kiek paprasčiau gyvena mažesnių miestų gyventojai. Pavyzdžiui pica į namus Panevėžyje dažniausiai užsakinėjama iš tos pačios picerijos, turime omenyje Gusto piceriją. Tokiu atveju viskas kur kas aiškiau – jūs žinote, ką mėgstate, puikiai žinote kainas ir tvarką, taisykles ir kitus ypatumus. Taigi panevėžiečiams šioje srityje kyla tikrai mažiau keblumų.

Tuo tarpų didžiųjų miestų picerijos įvairiai bando spręsti su picų užsakymu ir pristatymų į namus susijusias problemas. Vieni stengiasi pateikti paprastą meniu, kiti nurodo minimalią užsakymo sumą ir netaiko transporto mokesčio iš viso, ketvirti siūlo kompiuterines programas, kurių pagalba pateikiate užsakymą ir išvengiate nesusikalbėjimo problemų. Na o picos pavadinimo užrašymas ant picos dėžės jau tapo norma – tuo pačiu ir atgaiva didelėms draugų kompanijoms, užsakančioms visą krūvą skirtingų picų vienu metu. Tačiau ir tokie dalykai turi akivaizdžių trūkumų – dažnai perprasti sistemą, kad ir kokia paprasta ji būtų, trunka gerokai ilgiau nei tiesiog paskambinti.

Dar viena dažna problema, su kuria susiduria picų į namus užsakovai ir jas tiekiančios picerijos – tai pačio kliento nežinojimas ko nori. Pageidautina prieš skambinant jau būti išsinagrinėjus meniu ir tiksliai žinoti ką valgysite, nes patarimai ką pirkti telefonu gali ir užtrukti, ir visiškai suvelti tiek jus, tiek ir užsakymo priėmėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *