Vestuvių vedėjai: nuo ko priklauso paslaugos kaina?

Artėjant vestuvėms yra daug darbų, kuriuos būtina  atlikti: parinkti dekoracijas, pokylio vietą,  sudaryti meniu, išsiųsti kvietimus, aptarti šventinę programą ir pan. Tačiau nepriklausomai nuo to, kuris iš šių veiksmų būtų atliekamas,  vienu labiausiai dominančių dalykų išlieka paslaugos ar pirkinio kaina. Ne išimtis ir vestuvių vedėjai, o tiksliau – jų teikiamų paslaugų kaina. Nors šiandien  vestuvės be profesionalaus vedėjo sudaro tik mažą dalį, visiems tiems, kurie nusprendžia pasinaudoti šiomis paslaugomis, įdomu, nuo ko priklauso jų kaina. Taigi, šis straipsnelis skirtas tiems, kurie nori  gauti atsakymą į šį klausimą.

Trukmė

Tai – vienas pagrindinių rodiklių. Kaip žinia, trukmė gali būti labai įvairi – vos pora valandų, vienas vakaras ar netgi dvi dienos. Kokia bus trukmė sprendžia jaunavedžiai, tačiau, nesunku pastebėti, jog kuo ji bus ilgesnė, tuo už paslaugą reikės mokėti daugiau.

Pokylio vieta

Pokylio vieta – tai pat ne mažiau svarbus veiksnys,  kuomet kalba eina apie šios paslaugos kainą. Jei jus domina jūsų miesto vestuvių vedėjai, o pokylis vyks tame pačiame mieste ar jo apylinkėse, tokiu atveju, paslaugos kaina bus mažesnė nei tuomet, jei samdysite vestuvių vedėją iš kito miesto, o šventė vyks dar kitame mieste.

Rekvizitai

Vakaro programa tikrai nebūtų smagi bei įdomi, jei jos metu nebūtų naudojami jokie rekvizitai.  Būtent  apie juos ir reikia pakalbėti plačiau: vestuvių vedėjai naudoja vienkartinius arba daugkartinius rekvizitus. Vienkartiniai rekvizitai kiekvieną kartą yra perkami, tuo tarpu daugkartiniai rekvizitai yra perkami rečiau ir tampa ilgalaike investicija.  Nepriklausomai nuo to, kokia yra rekvizitų rūšis, tai reiškia išlaidas, todėl kuo daugiau jų bus panaudota šventės metu, tuo didesnė bus ir paslaugos kaina.

Asistentas

Kaip žinia, du žmonės  visada gali padaryti daugiau nei vienas, tad šia išmintimi neretai naudojasi ir vestuvių vedėjai – dažnai iš jų talkina asistentai. Savaime suprantama, jiems taip pat yra reikalinga tam tikra atlygio dalis, tad, jei vestuvių vedėjas dirba kartu su asistentu,  tokiu atveju paslauga kainuoja šiek tiek brangiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *