Vyriški drabužiai – kokių klaidų vengti?

Nors paprastai rūpesčiai, susiję su aprangos derinimu bei drabužių pasirinkimu, siejami su moterimis, kiekvienas save gerbiantis vyras turėtų žinoti bent kelias pagrindines taisykles, su kurių pagalba kasdien atrodytų stilingai ir vyriškai. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip kasdien atrodyti puikiai ir kokie vyriški drabužiai yra būtini kiekvienoje spintoje.

  1. Nesvarbu, kokie vyriški drabužiai jums patinka labiausiai, jie turi būti tvarkingi. Metas išmesti senus, daugelį metų spintoje dulkes renkančius megztinius, suplyšusius džinsus ir susitvarkyti. Įvertinkite, ar visi turimi drabužiai atitinka dabartinį jūsų kūno sudėjimą. Dabartinis – čia raktinis žodis, nes itin svarbu turėti ką apsirengti čia ir dabar, o ne po poros mėnesių, praleistų sporto salėje. Taip pat, niekada neišeikite iš namų su sulankstytais ar dėmėtais rūbais – nepriklausomai nuo to, koks sėkmingas žmogus esate, tokia detalė iškart sumenkins jūsų įvaizdį.
  2. Orientuokitės į kokybę, o ne kiekybę. Turėkite porą klasikinių marškinių, bent vieną kostiumo komplektą, jums tinkančius džinsus bei puikius batus ir… viskas. Tokia klasika leis kasdien atrodyti profesionaliai ir tvarkingai. Per daug nesistengdami atrodysite šimtą kartų geriau nei kolega, kasdien keičiantis megztinius, kurie yra vienas už kitą bjauresni ir netvarkingesni.
  3. Jeigu stiliaus jausmas jums svetimas, elkitės taip, kaip daro dalis vyrų. Nueikite į parduotuvę ir paprašykite pardavėjos surinkti drabužių komplektą, kuriuo aprengtas vitrinoje stovintis manekenas. Originalus gal ir nebūsite, tačiau ir neprašausite pro šalį. Turėdami daugiau laiko, idėjų ieškokite internete.
  4. Drabužiai vyrams pabrėš jūsų vyriškumą ir profesionalumą, jeigu derinsite juos prie tinkamos progos. Gera žinia ta, kad vyrams tai padaryti daug lengviau nei moterims. Darbe dėvėkite kostiumą, o vakare kelnes pakeiskite džinsais, prie kurių puikiai atrodys tie patys marškiniai ar trikotažiniai marškinėliai.

Taigi, norint būti stilingiausiu vyru darbe ar kaimynystėje, verta prisiminti kelis svarbiausius dalykus. Visų pirma, tvarka spintoje – tvarka gyvenime. Išmeskite senus ir nebetinkamus drabužius bei apsirūpinkite kokybišku kostiumu, marškiniais, džinsais bei klasikiniais batais. Geriau renkitės tais pačiais švariais ir tvarkingais drabužiais kasdien nei keiskite vienas už kitą bjauresnius rūbus. Semkitės įkvėpimo iš kitų vyrų ar parduotuvėse paruoštų modelių ir neabejotinai būsite stilingiausias vyras savo aplinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *