Tekstų kūrimas – dėmesio verta paslauga

Tekstų rašymas

Tekstų rašymasTinkamas tekstas interneto svetainėje, reklaminiame buklete ar net straipsnių kataloge – būtinybė. Deja, dažniausiai teksto kūrimas domina tik tuos, kurie ruošia reklamines kampanijas, o kiti bando verstis patys. Pastebima, kad tie, kurie atmestinai žiūri į tekstų kūrimą, jų kokybę, susiduria su tokiomis problemomis, kaip mažas susidomėjusiųjų skaičius, prasti ir prastėjantis pardavimai, netenkina konversijos rodikliai. Tuo tarpu pasirinkę profesionalias paslaugas ar patys daugiau laiko ir dėmesio skyrę tekstų kūrimui džiaugiasi gerais rezultatais.

Rezultatai ir tikslai gali labai skirtis. Vienų tekstų tikslas yra pritraukti klientą, sudominti jį ir paskatinti pasinaudoti paslauga ar įsigyti konkretų produktą. Kiti tekstai labiau skirti supažindinti, plėsti informaciją apie paslaugą, prekę ar įmonę. Dar kiti tekstai sukurti taip, kad būtų kuo vertingesni paieškos sistemų robotų akyse – tai vadinami SEO straipsniais, kurie talpinami straipsnių kataloguose, susijusių temų svetainėse, tinklaraščiuose ar kitose erdvėse, nesitikint didelio susidomėjimo iš skaitytojų, tačiau tikintis pripažinimo paieškos sistemose (Lietuvoje įprasta optimizuoti atsižvelgiant daugiausiai į Google gaires ir paieškos algoritmą).

Tekstai, kurie skirti sudominti skaitytoją turi būti pakankamai trumpi, tačiau labai informatyvus ir traukiantys akį. Tik labai retais atvejais rekomenduojami ilgesni tekstai, tačiau ir jie turi būti ne pilstymas iš tuščio į kiaurą, o informatyvi, naudinga informacija, turinti tarpusavio ryšį ir gebanti užkabinti skaitytoją. Be viso to, labai svarbu tokiuose tekstuose pateikti pavyzdžių, iliustracijų ar fotografijų.

SEO tekstai, nors ir skirti paieškos sistemų rezultatams gerinti, taip pat turi bent kažkiek dominti skaitytoją. Priešingu atveju jų visiškai niekas neskaitys, o tai gali pastebėti ir paieškos sistemos bei įvertinti kaip bevertį turinį – todėl naudos iš to nebus jokio. SEO straipsniuose turi atsispindėti tam tikri, Jus dominantys ir Jums naudingi raktažodžiai bei, labai svarbu to nepamiršti, aktyvi nuoroda į Jūsų interneto svetainę, kurią norite iškelti paieškos rezultatų puslapiuose.

Tekstų rašymas, jų apipavidalinimas ir patalpinimas atima labai daug laiko, todėl rekomenduojama šią paslaugą užsakyti iš profesionalų, kurie tuo užsiima ne vienerius metus ir turi pakankamai patirties. Toks variantas bus gerokai pigesnis ir paprastesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *