Elektros generatoriai – puiki galimybė turėti elektrą nuošalioje vietoje

Galingas generatorius

Galingas generatoriusVykstate į gamtą, tačiau žūtbūt Jums reikalinga elektros energija? Dažnai vykstant pailsėti prie ežero, jei nesirenkama patogi kaimo turizmo sodyba, susiduriama su šiuolaikine problema – nėra elektros energijos. Likti be mobilaus telefono tikrai nesinori, o sodinti automobilio akumuliatorių tikrai ne pati geriausia išeitis, todėl rekomenduojama pasirūpinti elektros generatoriumi.

Išmaniajam telefonui, nešiojamam kompiuteriui ar kitais smulkiai technikai pakanka nedidelio galingumo elektros generatoriaus, tuo tarpu jei apkrovos didesnės, pavyzdžiui, planuojama naudoti virdulį, iš to paties šaltinio norėsite pajungti galingą apšvietimą ar sugalvosite prijungti daugiau elektros prietaisų jau bus reikalingas galingesnis generatorius. Tačiau kelionės, žygio ar poilsio prie ežero metu pilnai pakaks nešiojamo, keletą kilogramų sveriančio ir gana nedaug benzino sunaudojančio generatoriaus. Tokių kaina įprastai neviršija 1000 litų.

Dideli ir galingi generatoriai reikalingi statybose, gamyklose ar kitose įstaigose, kuriose norima užtikrinti nenutrūkstamą veikimą. Vis dažniau generatoriais apsirūpina ir kavinių, restoranų ar sodybų savininkai, kadangi net ir kelioms valandoms dingusi elektra gali pridaryti nemenkų rūpesčių. Nuošalesnės sodybos, esančius miškų apsuptyje su elektros tinklų gedimais susiduria bent keletą kartų per metus, ypač jei pakyla audros, tad turėti nuosavą elektros energijos šaltinį yra labai pravartu. Be abejo, tam, kad veiktų generatoriai reikalingas kuras, mažesnio galingumo įrenginiams dažniausiai reikalingas benzinas, tuo tarpu ypač galingi generatoriai naudoja dyzeliną – taip pasiekiamas didesnis ekonomiškumas, nors pats variklis ir šiek tiek brangesnis.

Nepriklausomai nuo to, Jums reikalinga elektros energija gamtoje prie ežero ar norite užtikrinti, kad Jūsų sodybos klientai galėtų mėgautis šviesa, muzika bei kitais šiuolaikiniais privalumais net ir nutrūkus įprastam elektros tiekimui – generatoriai yra puiki galimybė visa tai turėti labai paprastai, tereikia iš anksto pasirūpinti pakankamu kiekiu kuro (benzino, dyzelino).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *