Foto krepšiai – kuo jie skiriasi ir kaip išsirinkti tinkamą

Foto krepšiaiJei pradėjote rimčiau domėtis fotografija, greičiausiai jau nusipirkote rimtesnį fotoaparatą, nei įmontuotas jūsų išmaniajame telefone. Na o jei to dar nepadarėte, beveik šimtu procentų tikėtina, kad tą netrukus atliksite. Nes fotografija – tai tik dar viena priklausomybė, nuo kurios vaistų nėra. Tiesa, šis pomėgis reikalauja nemažai investicijų, ypač norint išgauti kuo geresnės kokybės fotografijas. Kai jau pradėsite pirkti foto techniką, pamatysite, kad norisi vis daugiau ir daugiau. Vieno, dviejų objektyvų jau negana – norisi ir trečio, ir ketvirto, ir dar ir dar… O dar prisideda įvairiausi fotografijos filtrai, atminties kortelės, trikojis, įvairios valymo priemonės. Kur viską susidėti, kur sutalpinti, kad viskas visuomet būtų po ranka ir lengvai pasiekiama?

Įsigiję daug foto technikos, neišvengiamai turėsite nusipirkti krepšį ar kuprinę, kur viską norėsite susidėti. Jei pradžioje tam naudojate paprastą kuprinę, netrukus pastebėsite, jog tai nėra itin patogu – fotoaparatas braižosi, baisu sutrenkti kokį objektyvą ar subraižyti fotoaparato ekranėlį. Taigi, dabar jau tikrai turite supratimą, kad jums reikalingas foto krepšys. Didelį foto krepšių pasirinkimą siūlo parduotuvė b-a.eu, kurios parduodamus krepšius galite rasti adresu https://www.b-a.eu/c3123/Foto-krepsiai. Kai pradėsite dairytis foto krepšių, netrukus
pamatysite, kad jų įvairovę išties didelė. Tad nuo ko pradėti, kaip žinoti,
koks krepšys jums tinkamiausias?

Visų pirma, reikia nuspręsti, kiek foto technikos vienu kartu norite nešiotis. Ar tai bus fotoaparatas su visai jūsų turimais objektyvais, o gal jums užteks ir specialaus diržo fotoaparatui ir nedidelio krepšelio objektyvui, tvirtinamo tiesiog prie diržo? Jei norite pasiimti visą foto techniką, galite rinktis tarp kuprinių ir foto krepšių. Foto krepšiai yra patogesni, kuomet reikia greitai pasiekti vieną ar kitą objektyvą, o kuprinės bus patogesnės ilgose kelionėse, nes nebus varginamas tik vienas jūsų petys, kaip kad nešant foto krepšį.

Svarbu, kad viskas tilptų viename krepšyje. Pažiūrėkite, kiek technikos turite. Kiek jos norite nešiotis. Ar turite trikojį? Jei taip, rinkitės kuprinę, kuri turi tvirtinimą trikojui prikabinti. Nepirkite per didelio foto krepšio. Tačiau neatmeskite ir galimybės, kad bėgant laikui įsigysite naują objektyvą ar kitą priedą. O galbūt norėsite, kad į jūsų foto kuprinę tilptų ir keletas kitų, kasdienių daiktų? Pasižiūrėkite, kokius išmatavimus turi fotoaparato krepšys, pabandykite įsivaizduoti, kur gulės koks objektyvas, ar patogu jį bus pasiekti. Ar liks laisvos vietos kitiems daiktams ir kiek jos liks? Jei foto kuprinė gali talpinti visus reikiamus daiktus, kuriuos pasiimate į foto išvyką, tuomet tai bus daug patogiau, nei temptis dar atskirą kuprinę su sumuštiniu ir buteliu vandens.

Foto krepšių įvairovė yra išties didelė. Kai kurie jų turi mažų privalumų, kurie kartais yra išties pravartūs. Tai gali būti keli papildomi dirželiai, guminės kišenėlės, į kurias galima bus įdėti papildomų daiktų. Kitas privalumas gali būti specialiai pasiūti foto krepšių diržai, kurie padės lengvai persukti krepšį į priekį ir išsitraukti reikiamą objektyvą. Pasidomėkite šiais smulkiais privalumais ir galbūt išsirinksite tiesiog puikiai jums tinkantį foto krepšį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *