Kodėl svarbu kokybiškas hostingas?

HostingasHostingas yra neatsiejama svetainių talpinimo dalis. Žinoma, galima savo įmonės ar asmeninę svetainę talpinti savo namuose, biure, tačiau hostingas yra kur kas patogesni ir, beveik visuomet, pigesnė alternatyva. Tai paslauga, kurioms metu serveryje Jums suteikiama virtuali erdvė su tam tikrais apribojimais, skirta talpinti interneto svetainę, elektroninę parduotuvę. Tačiau didelis hostingo paslaugos teikėjų pasirinkimas verčia gerokai pasukti galvą renkantis. Tuo tarpu mes siūlome rinktis tik patikimą hostingo teikėją.

Šiai dienai rinkos lyderiu galima būtų laikyti UAB „Interneto vizija“. Nors tai ir ne pats pigiausias hostingo tiekėjas rinkoje, jį pasirinkti tikrai naudinga kiekvienam, kuriam rūpi, jog jo svetainė būtų pasiekiama visuomet. Be to, šiuo metu užsisakius bet kurį hostingo planą 50 procentų sumokėtų pinigų grįš premijos pavidalu (spauskite nuorodą). Tai leidžia nemažai sutaupyti ateityje, o kokybę garantuoja žinomas ir patikimas vardas rinkoje, veikiantis jau ne pirmus metus.

Ne ką mažiau populiarus ir hostingas iš bendrovės „Hostex“. Kokybės klausimu tai gana stiprus konkurentas aukščiau minėtai „Interneto vizijai“, tačiau kainos klausimu dažnai „Hostex“ pralaimi kovą. Visgi, jei atsižvelgti į kainas be premijų ir dažnų „Interneto vizijos“ nuolaidų, jos yra panašios. Panašiame lygmenyje galima laikyti ir bendroves „OVH“, „Duomenų centras“.

Galvojant apie pigesnes paslaugas verta iš karto pagalvoti apie savo duomenų saugumą ir kokybę. Pigūs hostingai dažniau nei brangesni „lūžinėja“, todėl Jūsų svetainė, ypač esant didesniam klientų / lankytojų antplūdžiui gali nustoti veikti. Be viso to, iškilus nesklandumams su pigių hostingo tiekėjų pagalbos tarnyba gali būti sunku susisiekti, dažnai bendravimas galimas tik el. laiškais, o tai nėra pakankamai operatyvu. Be viso to, neretai pagalbos tarnybos darbuotojams trūksta kompetencijos, tad problemos sprendimo gali tekti ieškoti labai ilgai, o ir šis neretu atveju tampa mokamas.

Nemokamas hostingas siūlomas tik menkavertėms, laikinoms svetainėms ar bandymams, nors ir tai nėra rekomenduojamas. Dažnai nemokamas hostingas yra kimšte prikimštas reklamos, taikomi labai dideli apribojimai ar nuolatos susiduriama su trukdžiais, tokiais kaip puslapio nepasiekiamumas, ilgas krovimo laikas ir kiti. Visa tai daro įtaką Jūsų puslapio patrauklumui, rezultatams paieškos sistemose.

Kaip matote, rinktis laiko patikrintą hostingo tiekėją, siūlantį nors ir brangesnes, tačiau tikrai kokybiškas paslaugas, yra tikrai verta. Šiek tiek didesnė investicija leis Jums būti tikriems, kad klientai, lankytojai nenusivils bent jau dėl puslapio pasiekiamumo. Žinoma, puslapio turinys dar svarbesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *