Tvarka, švara ir grynas oras net ir gamykloj ar ceche

Pramoninis ventiliatorius

Pramoninis ventiliatoriusDauguma puikiai žino, kad gamyklose, cechuose ar kitose pramoninėse vietose apstu dulkių, nešvarumo, trūksta gryno oro ir tvarkos. Dažna to priežastis – netinkama ventiliavimo sistema ar neįrengti reikalingi pramoniniai ventiliatoriai, kurie padeda viso to išvengti.

Parinkus tinkamą pramoninį ventiliatorių prie esamos ar naujai kuriamos vėdinimo, oro padavimo sistemos nereikės sukti galvos dėl pernelyg kenksmingų darbo sąlygų ar priverstinių pertraukų po kokių nors darbų (pjovimo, smulkinimo, šlifavimo ir pan.), nes viskuo pasirūpina tam skirti ventiliatoriai.

Žinoma, vien tik geros kokybės ir pakankamos galio ventiliatoriai neužtikrins kokybiško oro, reikia apgalvoti visą sistemą, įvertinti esamą padėtį ir kaip ją galima patobulinti. Jei parinksite ypač galingą ventiliatorių, kuris praleidžia 200 tūkst. kubinių metrų oro per minutę, tačiau Jūsų vėdinimo sistemos vamzdžiai tegalės praleisti iki 100 tūkst. kubinių metrų oro, ventiliatoriaus pajėgumas nebus išnaudotas, o oras netaps tiek švaresnis, kiek tikėtasi (jei reikia per minutę ištraukti 150-200 tūkst. kubinių metrų oro).

Be abejonės, geriausias būdas įrengi pramoninius ventiliatorius – patikėti tai specialistams. Tuo gali užsiimti tiek ventiliatorių tiekėjai, tiek ir iš šalies samdyta bendrovė, kuri turi sąsają su gamybinių įrengimų montavimu ar priežiūra. Taip būsite tikri, kad parinktas Jūsų poreikius ir esamą infrastruktūrą atitinkantis ventiliatorius ar jų komplektas, nebus perkamas nei per silpnas, nei bus nepagrįstai galingas įrenginys, kuris dirbs neoptimaliai.

Rūpinantis tinkama oro vėdinimo, valymo sistema reikėtų pasirūpinti, kad ši šalintų ir nešvarumus. Prie bendrų sistemų įmanoma prijungi medžio, cemento dulkių šalinimo sistemas, kurios iš patalpos ištrauktų tai, kas kenksminga žmogui, o modernių filtrų dėka viso to neišleistų į orą, kur ir vėl kenktų žmonės bei gamtai. Tokios sistemos reikalauja didesnio domėjimosi ir šiek tiek daugiau investicijų, tačiau padeda gamybos įmonei atitikti keliamus taršos, darbo saugos ir kitus reikalavimus bei normas. Taigi, investuoti į tokias sistemas pravartu visoms gamybos, perdirbimo ar susijusioms įmonėms.

Dažniausiai pramoniniai ventiliatoriai ieškomi galvojant apie įmonės plėtrą, reorganizavimą, atliekant patalpų renovaciją ar net atnaujinus įrengimus, kadangi tuomet atsiranda toks poreikis ar pajuntama tinkama proga atsinaujinti kelias sritis vienu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *